Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
LYSSETKY

Lyssetky 

Skąd nazwa?
Lissa - to wścieklizna, a LYSSETKY - to metalowe identyfikatory przytwierdzane psom do obroży, potwierdzające fakt szczepienia przeciwko wściekliźnie, z wygrawerowaną informacją teleadresową danego gabinetu czy przychodni, gdzie zwierzak był szczepiony.
Można je otrzymać tylko w przychodni weterynaryjnej od lekarza po zaszczepieniu psa przeciwko wściekliźnie. 

Lyssetky są stosowane na całym świecie - bardzo popularne na Słowacji i w Czechach, Niemczech, oraz USA i Kanadzie - cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród właścicieli gabinetów i lecznic weterynaryjnych, jak również wśród opiekunów psów.

Lyssetkę widać z daleka, więc wiemy czy pies w danym roku został zaszczepiony.

W razie pogryzienia przez psa osoba poszkodowana jest dużo spokojniejsza, nie wpada w panikę, a wygrawerowany numer telefonu do naszej przychodni pozwala na szybki kontakt z nami w celu potwierdzenia faktu szczepienia i ustalenia dalszej procedury postępowania.

Lyssetka pomaga również w odzyskaniu psa. Po zaszczepieniu i przywieszeniu identyfikatora do obroży, numer identyfikacyjny Lyssetki zapisywany jest w karcie klienta. Teraz, każdy kto znajdzie zagubionego zwierzaka z Lyssetką może zadzwonić do nas. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu ustala się opiekuna zguby i pies szybko trafia do swojego domu.


Od stycznia 2010 roku każdy pies zaszczepiony w naszej przychodni przeciwko wściekliźnie otrzyma LYSSETKĘ. Każda Lyssetka ma indywidualny nr wpisywany do bazy danych w naszej przychodni.

Zapraszamy!


-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58