Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
AKTUALNOśCI

facebook

W NASZEJ PRZYCHODNI LECZYMY NIE TYLKO  NARZĘDZIEM, LEKIEM
I ROZUMEM  ALE RÓWNIEŻ SERCEM


5 ŁATWYCH SPOSOBÓW ABY TWÓJ KOT NIE STRESOWAŁ SIĘ WIZYTĄ U LEKARZA WETERYNARII.

  1. Postaraj się, aby Twój kot oswoił się z transporterem, żeby mógł swobodnie w domu wchodzić do transportera, bawić się w nim a nawet spać.

  2. Zabieraj swojego kota na krótkie przejażdżki samochodem, żeby środek transportu nie kojarzył się tylko i wyłącznie z wizytą u weterynarza.

  3. Jeśli znajdujesz się w poczekalni przychodni, weź ze sobą kocyk lub ręcznik aby przykryć transporter kota. Ten mały gest spowoduje że kot spokojniej doczeka do wizyty w gabinecie.

  4. Gdy Ty i Twój kot znajdziecie się już w gabinecie postaraj się, aby wizyta przebiegła spokojnie. Pozwól aby lekarz początkowo zbadał kota w dnie transportera, co będzie mniej stresujące.

  5. Jeśli jesteś właścicielem także innych zwierząt postaraj się, aby kot po wizycie w gabinecie pozostał w innym pomieszczeniu przez 1-2h. Załóż bawełnianą rękawiczkę, pogłaskaj swoje pozostałe zwierzęta, a następnie kota który był na wizycie u lekarza. Spowoduje to że, intensywny zapach gabinetu wymiesza się z zapachem Twojego domu, a kot nie będzie traktowany jak intruz.


Grafik pracy lekarzy


Nie kupuj - adoptuj!

Tradycyjnie, tak jak w zeszłym roku, w naszej Przychodni prowadzimy akcję adopcyjną kociaków z sosnowieckiego Schroniska.
Wszystkim zaangażowanym w akcję adopcyjną serdecznie dziękujemy!
Zaintersowanych adopcją prosimy o osobisty kontakt z Przychodnią. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zobowiązanie do sterylizacji/kastracji adoptowanych zwierząt.Informacja!!!

W naszej przychodni organizujemy zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu!!!

Organizujemy zbiórkę rzeczową na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu mieszczącego się przy ul. Baczyńskiego 11a

I Ty możesz pomóc bezdomnym zwierzętom, jeśli masz w domu niepotrzebne:

koce, wykładziny, ręczniki, pieluchy
budy, legowiska
karmy dla zwierząt
miski, kuwety, zabawki dla zwierząt
inne rzeczy przydatne dla zwierzaków w potrzebie
artykuły medyczne, sprzęt medyczny
środki finansowe na leczenie zwierząt
środki czystości

Nie wyrzucaj niepotrzebnych rzeczy – oddaj je do naszej przychodni lub wyślij na nasz adres, a my przekażemy je do schroniska na rzecz mieszkających tam bezdomnych zwierząt.

Psy i koty z sosnowieckiego schroniska czekają na nowe domy. Najlepsze co możesz dla nich zrobić to przygarnąć któregoś z nich pod swój dach!!!

Schronisko


W trosce o jak najlepszą jakość usług prosimy o umawianie wizyt i kontynuacji leczenia z lekarzem prowadzącym gdyż pracujemy w systemie zmianowym.
Właścicieli fretek, gryzoni i zajęczaków prosimy o zgłaszanie się na wizyty do lek. wet. Kariny Nowak.


Podobnie jak w ubiegłym rokum każdy pies zaszczepiony w naszej przychodni przeciwko wściekliźnie otrzyma specjalny numerek LYSSETKĘ. Każda Lyssetka ma indywidualny nr wpisywany w bazę danych w naszej przychodni. Numerki te poza potwierdzeniem szczepienia, są dodatkowym zabezpieczeniem zwiększającym szanse na odnalezienie pupila w przypadku jego zaginięcia...

czytaj więcej...
 

 

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58