Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
PERSONEL

 

Edyta Hyla
Lekarz weterynarii
Specjalista chirurg
Specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyła również specjalizację z chirurgii małych zwierząti.
Jest założycielem przychodni i prawdziwym lekarzem z powołania.
Jako najbardziej doświadczony lekarz w naszej przychodni wykonuje m.in. skomplikowane zabiegi chirurgiczne, diagnostyczne badania USG, rozwiązuje najtrudniejsze przypadki internistyczne. Podczas swojej praktyki ukończyła bardzo wiele kursów i szkoleń specjalistycznych dzięki czemu może poszczycić się dużym profesjonalizmem.
Wszystko za co się zabiera robi z olbrzymim zaangażowaniem, zawsze stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta.
Jej długoletnie doświadczenie pozwala na sprawną koordynację pracy całego zespołu.
Jest kierownikiem przychodni i dobrym duchem zespołu.
Prywatnie opiekuje się dwójką dzieci oraz pokaźnym stadkiem zwierzaków, które liczy: dwa przeurocze koty, trzy psy i rybki.

Karina Nowak
Lekarz weterynarii
 
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wnikliwa i dokładna internistka psów, kotów i fretek. Oprócz tego lekarz pasjonujący się leczeniem gryzoni i zajęczaków.
Podczas swojej 10 letniej praktyki zawodowej stale pogłębia wiedzę i kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Jest bardzo precyzyjna w tym co robi, a jednocześnie umie patrzeć na stan zdrowia zwierzęcia z szerokiej perspektywy. Dobro pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu.
Prywatnie opiekuje się psem i dwoma kotami.

Anna Korfel
Lekarz weterynarii

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Związana z Przychodnią już od czasu praktyk studenckich. Wiedzę i doświadczenie zdobywała podczas praktyk w Ambulatorium Kliniki Chorób Wewnętrznych UP we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób psów i kotów.
W swojej pracy zajmuje się interną oraz diagnostyką laboratoryjną. Z zapałem poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i sympozjach. W czasie pracy zwraca uwagę na szczegóły a do swoich pacjentów oraz ich właścicieli podchodzi z empatią.
Opiekuje się psem i akwarium.


Ewelina Bator
Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako lekarz weterynarii m.in. w Przychodni Weterynaryjnej w Kielcach oraz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu. Z Przychodnią związana od 2012 r. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób wewnętrznych oraz szeroko pojętą profilaktyką. W trosce o zdrowie i najlepsze samopoczucie Państwa pupili stara się ciągle rozwijać poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W sposób kompleksowy i wszechstronny, z pełnym zaangażowaniem, bez pośpiechu i indywidualnie traktuje naszych pacjentów i ich właścicieli. Prywatnie opiekuje się kotem.

Angelika Cyran
Asystent lekarza weterynarii

Inżynier Zootechniki, Absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała jako wolontariusz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu. Bierze czynny udział w akcjach propagujących adopcję bezdomnych zwierząt. Stale dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
Jako asystent lekarza weterynarii zajmuje się m.in. przygotowaniem pacjentów do zabiegów chirurgicznych, badaniami laboratoryjnymi, a także troszczy się o dobre samopoczucie zwierząt pozostawionych w przychodni. Zawsze pogodna i uśmiechnięta uczestniczy w procesie leczenia i rekonwalescencji naszych pacjentów.
Prywatnie opiekuje się psem, kotem i akwarium.

Paulina Malinowska

Paulina Malinowska
Recepcjonistka, doradca żywieniowy

Inżynier Zootechniki, Absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Z Przychodnią związana od 2014 roku.
Posiada dużą wiedzę na temat karm bytowych, diet weterynaryjnych, suplementów diety, a także szerokiej gamy preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Zawsze miła i fachowa. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów i ich pupili chętnie doradzi i udzieli szczegółowych informacji dotyczących nie tylko szerokiego asortymentu naszego sklepu ale również z zakresu opieki nad naszymi milusińskimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży medycznej nabyła umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z Klientami oraz zdolność dobrej organizacji pracy.
W godzinach wolnych od pracy angażuje się w pomoc dla bezdomnych zwierząt.
Prywatnie opiekuje się dwoma kotami i psem.

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58