Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
POMOGLIśMY

Bezdomne... Zapomniane? (cz I)

 Sosnowiec, październik 2009r

Już prawie dwa lata prowadzimy w naszej przychodni akcję „Sterylizacja zamiast eutanazji”, którą objęte są bezdomne koty z naszego miasta.

Od kiedy prowadzimy tą akcję udało się wysterylizować już ponad setkę bezdomnych kotów. Większość z nich po zakończeniu leczenia wypuszczono na wolność, a część trafiła do adopcji (znalazły odpowiedzialnych opiekunów).


Przez cały ten czas tylko i wyłącznie wsparcie i zaangażowanie naszych klientów umożliwia nam prowadzenie tej akcji. Nie dostajemy żadnego dofinansowania z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ani z Urzędu Miasta. Wszystko co robimy dla miejskich bezdomniaków możemy robić tylko dzięki dobroci i życzliwości ludzi. Dziękujemy, że codziennie udowadniacie nam, że w tych czasach, gdy każdy goni za własnymi sprawami są jeszcze osoby, którym los kotów nie jest obojętny. Że są ludzie, którzy myślą o cierpieniu zwierząt, gdy większość z nas woli go nie widzieć.


Każdy może pomóc. Wystarczy odrobina dobrej woli i zaangażowania aby zapobiec kolejnym kocim tragediom. Nie dopuszczajmy do niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt, wiele z nich umiera potem w schroniskach, piwnicach czy pod kołami samochodów. Sterylizujmy bezdomne koty!


Dziękujemy wszystkim, dla których los zwierząt nie jest obojętny!

To nasz wspólny sukces!

  

-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58