Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
POMOGLIśMY

Maks znalazł wymarzony dom!

Sosnowiec, 9 maja 2012r.

Maksiu to ok. 4-letni pies w typie owczarka, który został odebrany właścicielowi z powodu złego traktowania. Piesek całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, z łańcucha była także wykonana jego pseudo-obroża, która niedostosowana do obwodu szyi psa wrosła się w jego skórę. Maks został poddany operacji, w trakcie której usunięto łańcuch, po czym zamieszkał w ogrodzie w domu tymczasowym pracownika przychodni.

W chwili obecnej Maks jest ułożonym, pełnym energii i radości psem. Uwielbia długie spacery, zabawy z innymi psami, chętnie towarzyszy swojej opiekunce w wyprawach rowerowych. Akceptuje towarzystwo innych psów i kotów. Maks nie musi mieszkać wewnątrz domu, zależy nam jednak aby w przyszłości nie spotkało go już życie na łańcuchu czy w zamkniętym kojcu ponieważ Maks należy do psów, które potrzebują bliskiego kontaktu z człowiekiem.

Maks idealnie nadaje się dla osoby aktywnej, pragnącej spędzać czas wolny ze swoim psem. Przyszłemu właścicielowi pozostanie wierny bez względu na wszystko.

Maks jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia, został także zaczipowany.

Pod koniec kwietnia 2012r. Maks znalazł swój wymarzony dom! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc Maksowi a szczególnie osobom, które przez tak długi czas zapewniły mu opiekę!

-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58