Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
POMOGLIśMY

Kot Bazyl ze złamaną szczęką wraca do zdrowia!

 Sosnowiec, 20 czerwiec 2010r

Dnia 17 czerwca bieżącego roku na ul. Lenartowicza w Sosnowcu znaleziono kota. Nie wiadomo dokładnie co się stało, ale jedno jest pewne: kociaka spotkało coś złego. Został przywieziony do naszej przychodni przez jedną z naszych klientek - ”Kociego Anioła Stróża” jak na nią mówimy;-), która od lat wraz ze swoją rodziną pomaga kotom w potrzebie. Po wstępnych oględzinach lekarz stwierdził złamanie szczęki. Kot prawdopodobnie wypadł z okna lub został uderzony przez samochód.

Następnego dnia w Katowicach kot o tymczasowym imieniu Bazyl został poddany skomplikowanej operacji, a dzięki wyrozumiałości ortopedy koszty zabiegu nie były wysokie. Teraz Bazyl pod czułą opieką „Kociego Anioła Stróża” dochodzi do siebie po ciężkich przejściach. A nie jest to wcale łatwe gdyż druty tkwiące w jego szczęce bardzo utrudniają mu jedzenie i picie. Czeka go bardzo długa rehabilitacja, ale wierzymy, że będzie dobrze.

Bazyl jest bardzo zadbanym 5 kilowym wykastrowanym kocurem dlatego liczymy na to, że znajdzie się jego opiekun, jednak gdyby nie udało się go odnaleźć będziemy szukać dla niego nowego kochającego domu i odpowiedzialnych opiekunów, gdzie już zawsze będzie szczęśliwy.


Dzięki Państwa wsparciu również my możemy pomagać finansowo w leczeniu Bazyla. Dziękujemy.

 

-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58