Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
POMOGLIśMY

Bezdomne... Zapomniane? (cz III)

Sosnowiec, 29 styczeń 2010r

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu nadal pomagamy bezdomnym zwierzętom

Koteczka na zdjęciu powyżej trafiła do naszej przychodni na sterylizację w ramach akcji: "Sterylizacja zamiast eutanazji". Jest bezdomna, gdy została złapana wydawała się bardzo dzika i nie ufna. Po zakończeniu leczenia miała wrócić na wolność gdzie żyła przed zabiegiem, ale z dnia na dzień coraz bardziej zaufała człowiekowi dlatego nie zostanie wypuszczona, trafi do adopcji...


Kocurki ze zdjęcia powyżej i poniżej zostały przyniesione przez działaczkę Stowarzyszenia Nadzieja na Dom, na zabieg kastracji.
Gdy dojdą do siebie najprawdopodobniej zostaną wypuszczone na wolność ponieważ są zbyt nieufne by żyć z człowiekiem.


Na zdjęciu powyżej widać kolejną bezdomną kotkę przywiezioną na zabieg sterylizacji. Po zakończeniu leczenia, wróci na wolność, lub trafi do adopcji.


Ta puchata koteczka została uratowana ze schroniska. Gdy przyniesiono ją do naszej przychodni była w zaawansowanej ciąży. W badaniu USG stwierdzono, że dwa płody były martwe - konieczna była natychmiastowa operacja ratująca, życie kotki...
W tej chwili koteczka jest już zdrowa i trafiła do adopcji!


Kolejny bezdomny kocurek wykastrowany w ramach akcji, którą prowadzimy w naszej przychodni. Na razie jest bardzo przestraszony, ale jeśli uda się przekonać go żeby zaufał człowiekowi, trafi do adopcji.

Bardzo dziękujemy za wspieranie naszej działalności na rzecz bezdomnych zwierząt!!! 

-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58