Polityka plików cookies
O NAS
ZAKRES USŁUG
PERSONEL
AKTUALNOŚCI
ADOPCJE
POMOGLIŚMY
PORADY BEHAWIORYSTY
PORADY LEKARSKIE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
POMOGLIśMY

Sznurówka - nareszcie w nowym domu!

 

Sosnowiec, 11.11.2009r

Udało się! Kotka Sznurówka po 6 miesiącach tułaczki po domach tymczasowych wreszcie znalazła opiekunów na stałe, którzy postarają się zrekompensować jej ten stracony czas.

Nie wiemy co przeżyła jako maleńki kociak ponieważ została uratowana ze schroniska. Początkowo była jednak bardzo nieufna w stosunku do człowieka. Przez pół roku przebywała w domu tymczasowym gdzie przyzwyczajała się do obecności ludzi. Nauczyła się akceptować dotyk człowieka, pozwalała się głaskać, nie wykazywała agresji. Kotka być może nigdy nie będzie przytulaśnym kociakiem spędzającym każdą wolną chwilę na kolanach swego pana, jednak ma wiele innych zalet. Jej niezwykła uroda i zamiłowanie do zabawy (również z człowiekiem) na pewno zrekompensuje jej nowym opiekunom tę małą wadę.

Sznurówka zamieszkała w Sosnowcu. ma teraz swoich własnych opiekunów i nową kocią koleżankę z którą świetnie się dogaduje. Pierwsze dwa dni w nowym miejscu były dla kotki bardzo stresujące, ale dzięki wsparciu starszej kotki Sznurówka szybko zrozumiała, że nie spotka ją nic złego ze strony osób, które ją adoptowały. Wręcz przeciwnie, mamy nadzieję, że pod troskliwą opieką swojej pani już zawsze będzie szczęśliwa!

Droga Sznurówko, z całego serca życzymy Ci powodzenia!!!

-= powrót =-

Przychodnia weterynaryjna LUPUS, 41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogorska 33a, tel. 32 292-49-18, 32 292-49-58